Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (3) färglitografier, Stockholmsmotiv, signerade Astri Bergman Taube, H.C.-upplaga xx1/xxxv, samt 2st daterade 1975, bladmått ca 63 x47,5 cm
Oramade
895667
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här