Astri Bergman-Taube färglitografier, 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (3) färglitografier, Stockholmsmotiv, signerade Astri Bergman Taube, H.C.-upplaga xx1/xxxv, samt 2st daterade 1975, bladmått ca 63 x47,5 cm

Oramade

895667

2021-04-03