Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Polykrom komposition i bl.a rött, blått och gult, olja på duk, ej signerad, 46 x 55 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

895675

2021-04-11