Ingvar Olson

Ingvar Olson
Ingvar Olson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

INGVAR OLSON (född 1951): "Ljus och skugga", akryl och olja på pannå, signerad, 20,5 x 16 cm.

895678

2021-04-04