Lennart Sand litografier

Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LENNART SAND (1946): Fåglar respektive blommor, 3 litografier, signerade och numrerade PT 31/34, PT 17/26 respektive PT 30/34, bildstorlek 26 x 26 cm.

Inga synliga skador, ej examinerade ur ram.

895681

2021-04-04