Lennart Sand litografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LENNART SAND (1946): Fåglar respektive blommor, 3 litografier, signerade och numrerade PT 31/34, PT 17/26 respektive PT 30/34, bildstorlek 26 x 26 cm.
Inga synliga skador, ej examinerade ur ram.
895681
2021-04-04