Ray Stalje blandteknik

Ray Stalje blandteknik
Ray Stalje blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Polykrom komposition i bl.a vitt, gult och blått, blandteknik, signerad och daterad -91, 19 x 29 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

895690

2021-04-11