Simplicissimus : Sammelheft
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMPLICISSIMUS: SAMMELHEFT, 5 nr, 21 april 1913, 28 april 1913, 12 maj 1913, 23 augusti 1909, 7 april 1913, illusterat magasin, mått 37x28 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Skador (på omslag), revor och fläckar, ej fullt genomgången
895693
2021-04-04