Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Polykrom komposition i bl.a svart, grönt och blått, olja på duk, ej signerad, 65 x 54 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

895698

2021-04-11