Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i svart, lila och orange, olja på duk, ej signerad, 60 x 50 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

895701

2021-04-11