Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i svart, grönt och grått, olja på duk, ej signerad, 67x 54 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
895707
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här