Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KATALOG, The birthplace of aerial power, 1919, mått 31x26 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Enstaka fläckar, omslag med kantskador, ej fullt genomgången
895710
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här