Notblad
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NOTBLAD, 7 st, 1920-tal, bl.a. "Min hjärterdam", mått 34x27 respektive 31x23 cm
5 framsidor (varav 1 dubblett) till Karl Gerhards nyårsrevyer medföljer
Proveniens: Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Veck, revor, lagningar, ej fullt genomgångna
895711
2021-04-04