Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947):"Landskap", olja på duk, signerad och daterad 2004 á tergo, 55 x 46 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje"

895712

2021-04-11