Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, stomme i koppar, kupa i frostat glas, höjd ca 80 cm

Äldre el, smärre bucklor

895715

2021-03-27