Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): Pojkar på strandpromenad, olja på pannå, signerad och daterad -76, 20 x 25 cm.

Smärre slitage.

895722

2021-04-03