Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT FRANSSON (född 1935): Pojkar på strandpromenad, olja på pannå, signerad och daterad -76, 20 x 25 cm.
Smärre slitage.
895722
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här