Karmstolar 1 par stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st., 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade, kannelerade ben, förgyllda fleuroner samt dekor av skurna rosknoppar, rosa plyschklädsel, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar, avskav

895725

2021-03-28