Bronsplakett

Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRONSPLAKETT, Grekisk Hoplit i relief, signerad HE och detard 1939 á tergo 33 x 23,5 cm.

Repor.

895728

2021-04-03