Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, empirestil, tidigt 1900-tal, björk, dyna med senare textil klädsel, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, renoverad, kompletterad
895740
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här