Serveringsbestick nysilver
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SERVERINGSBESTICK, SÅSSNIPA, 37 dlr., nysilver, England och Sverige, 1900-talets första hälft, bestående av: såssnipa, 14 fiskknivar, askkopp, 6 nötknivar, 10 drinkskedar, skinkgafflar, längd ca 12-25 cm
Kuntoraportti
Slitage
895748
Päivämäärä:
2021-03-31