Brasställ

Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

BRASSTÄLL, 4 delar, i form av Kobra, gulmetall, 1900-talets andra hälft, höjd 42 cm.

Bruksslitage, borst med hårt slitage.

895749

2021-04-03