Astri Berman Taube
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): 3 st, "Stockholmsmotiv, Berns, Fjällgatan och Gyldene freden", litografier, signerade och daterade, HC upplaga XXI/XXXV, bildmått ca 53 x 38,5 cm, ca 56 x 45 cm.
Ej examinerade ur ram.
895759
2021-04-02