Astri Berman Taube

Astri Berman Taube
Astri Berman Taube
Astri Berman Taube
Astri Berman Taube

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): 3 st, "Stockholmsmotiv, Berns, Fjällgatan och Gyldene freden", litografier, signerade och daterade, HC upplaga XXI/XXXV, bildmått ca 53 x 38,5 cm, ca 56 x 45 cm.

Ej examinerade ur ram.

895759

2021-04-02