Linnea Larsson oljemålning

Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning
Linnea Larsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener och tulpaner i glasvas, signerad och daterad L Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad

895768

2021-04-10