Bordslampa Art déco

Bordslampa Art déco
Bordslampa Art déco
Bordslampa Art déco
Bordslampa Art déco
Bordslampa Art déco
Bordslampa Art déco

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

BORDSLAMPA, mässing, dekor av Diana, jaktens gudinna, med pilbåge framför glasskiva, Art déco, 1930-tal, längd 17,5 cm, höjd 28,5 cm.

Ursprunglig lampknapp saknas, ytslitage, ej funktionstestad

895775

2021-04-03