Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
BORDSLAMPA, mässing, dekor av Diana, jaktens gudinna, med pilbåge framför glasskiva, Art déco, 1930-tal, längd 17,5 cm, höjd 28,5 cm.
Ursprunglig lampknapp saknas, ytslitage, ej funktionstestad
895775
2021-04-03