Sockerruska spade samt kaktång silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOCKERRUSKA, SPADE samt KAKTÅNG, silver och silver 800, 1800/1900-tal, ruskan Holland 1800-tal, höjd 12 cm, vikt 248 g

Ruskan med bucklor

895778

2021-03-30