Byrå 1700-tal rokoko
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, konturerad samtida stenskiva, bronserade beslag, intarsia av bl a valnöt, höjd ca 81, 110x51 cm
Omfattande fanerskador, lösa fanerbitar ligger i låda, nyckel finns
895779
2021-03-28