Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, konturerad samtida stenskiva, bronserade beslag, intarsia av bl a valnöt, höjd ca 81, 110x51 cm

Omfattande fanerskador, lösa fanerbitar ligger i låda, nyckel finns

895779

2021-03-28