Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pioner", signerad V Kliuchnikov, daterad atergo 2019, olja på duk, ca 55x65 cm, oramad

895781

2021-03-28