Laura Ashley sidobord

Laura Ashley sidobord
Laura Ashley sidobord
Laura Ashley sidobord
Laura Ashley sidobord
Laura Ashley sidobord
Laura Ashley sidobord

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

LAURA ASHLEY, nattduksbord / sidobord, "Balmoral", samtida, en låda i sarg, mörkbetsad trästomme, beslag i antikbehandlad mässing, höjd ca 66, 50x50 cm

Bruksslitage, repor

895811

2021-04-01