Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
LAURA ASHLEY, nattduksbord / sidobord, "Balmoral", samtida, en låda i sarg, mörkbetsad trästomme, beslag i antikbehandlad mässing, höjd ca 66, 50x50 cm
Bruksslitage, repor
895811
2021-04-01