SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND Casino

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Casino", nattduksbord, 1960/70-tal, teak, stämpelmärkt Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 60, 50x45 cm

Bruksslitage

895818

2021-04-01