Lisa Larson väggrelief

Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, relief, Gustavsberg, "Katt" ur serien "Unik" glaserat stengods, ateljeproduktion 1962-1967, signerad Lisa, mått ca 23x23 cm

Smärre ytslitage

895822

2021-04-01