Golvurnor Kina

Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOLVURNOR MED LOCK, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad med dekor i underglasyrblått, lock krönt av fohund, höjd ca 68 cm

Smärre slitage, mistor

895823

2021-04-05