Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mur, monogramsignerad och daterad J. H. -77, blandteknik på papper, bladmått ca 16x23 cm
PROVENIENS: Olle Kåks (1941-2003)
895830
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här