Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mur, monogramsignerad och daterad J. H. -77, blandteknik på papper, bladmått ca 16x23 cm

PROVENIENS: Olle Kåks (1941-2003)

895830

2021-03-31