Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, möjligen Carl Fagerlund för Orrefors, 1950/60-tal, stomme i mässing, kupor i glas, 5 ljuspunkter, höjd ca 60, diameter 48 cm

Smärre slitage, fungerar vid iskrivningstillfället

895843

2021-04-01