Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Stolen", signerad Sven Jonson, numrerad 149/350, färglitografi, bladstorlek ca 65x50 cm

895849

2021-03-31