Transjö Hytta, vas

Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas
Transjö Hytta, vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Polykromt frihandshandblåst glas med övervikt kant, tillskriven Transjö Hytta, höjd ca 30, diameter ca 17,5 cm

Ej signerad, smärre bruksslitage, micronagg kan förekomma

895851

2021-04-01