Trädgårdsskulptur Lejon med sköld med fransk lilja

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, lejon med vapensköld, stenmassa, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 55 cm

Väderbiten samt äldre lagning vid sockel

895855

2021-04-01