Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, lejon med vapensköld, stenmassa, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 55 cm
Väderbiten samt äldre lagning vid sockel
895855
2021-04-01