Stolar 1800-tal

Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4+1, Karl Johan, 1800-talets andra kvartal, björk, rot i ryggbricka, sabelformade ben, sitthöjd ca 45 cm

Knoppar på karmstol saknas

895856

2021-03-28