Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK OSSLUND (1913-1982): "När det våras ibland fjällen", signerad och daterad Erik Osslund 1948, olja på pannå, ca 37,5x46 cm
Hål längs kanterna
895861
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här