Erik Osslund oljemålning

Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OSSLUND (1913-1982): "När det våras ibland fjällen", signerad och daterad Erik Osslund 1948, olja på pannå, ca 37,5x46 cm

Hål längs kanterna

895861

2021-04-01