Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDIT GERT (1906-1983), interiör med sittande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, ca 73x63 cm
Sitter något löst i ramen
895870
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här