Edt Gert oljemålning

Edt Gert oljemålning
Edt Gert oljemålning
Edt Gert oljemålning
Edt Gert oljemålning
Edt Gert oljemålning
Edt Gert oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDIT GERT (1906-1983), interiör med sittande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, ca 73x63 cm

Sitter något löst i ramen

895870

2021-04-01