Bengt Claesson oljemålning

Bengt Claesson oljemålning
Bengt Claesson oljemålning
Bengt Claesson oljemålning
Bengt Claesson oljemålning
Bengt Claesson oljemålning
Bengt Claesson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT CLAESSON (1920-1996): "Vid en gammal ladugård", signerad samt a tergo daterad 1986, olja på duk, ca 45x55 cm

895871

2021-04-01