Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, spelbord, mahogny, 1900-talets första hälft, sargen utdragbar, höjd ca 74, 89x45, utfällt 89x89 cm
Repor, ytskador, en skiva något slagen
895877
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här