Spelbord NK

Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK
Spelbord NK

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, spelbord, mahogny, 1900-talets första hälft, sargen utdragbar, höjd ca 74, 89x45, utfällt 89x89 cm

Repor, ytskador, en skiva något slagen

895877

2021-03-31