Oidentifierad konstnär
2021-03-28
895882
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med kvanne/björnloka, signerad och daterad Alex -68, ca 78x100 cm