Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OTTO KUHN (1918-1980): Landskapsmotiv, signerad signerad och daterad Kuhn -74, olja på duk, 100x80 cm
Mindre parti med färgbortfall
895884
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här