Hans Arnold

Hans Arnold
Hans Arnold

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Sweet Georgia", signerad samt numrerad Hans Arnold 173/200, färglitografi, ca 48x38 cm

Ej examinerad ur ram

895885

2021-04-01