Torgny Dufwa oljemålning

Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

TORGNY DUFWA (1876-1960): landskapsmotiv, signerad och daterad Torgny Dufwa 1919, olja på duk, ca 44x30 cm

895887

2021-04-01